خلاقیت٬ نوآوری و ابتکار

مشخصات مبلمان تختخوابشو

مشخصات مبلمان تختخوابشو

 

 

با توجه به رشد چشمگیر جمعیت و کوچک تر شدن مساحت خانه های امروزی، مبل تختخواب شو یکی از پر طرفدارترین و پرکاربردترین محصولات برای استفاده بهینه از فضای موجود در خانه میباشد.مبل تختخواب شو طرحی جدید از مبل راحتی می باشد و با مکانیزمی که در آن تعبیه شده می تواند به تخت خواب تبدیل شود.

مکانیزم مبل تختخوابشو

کلاف مبل تختخواب شو از چوب راش و با استفاده از اتصالات فلزی مقاوم ساخته می شود، که بسته به مدل مبل تختخواب شو، در چند قسمت این اتصالات محرک می باشند و شما می توانید به سادگی حالت های این مبل را به دو حالت مبل و تخت خواب تغییر دهید.توجه: در هنگام خرید مبل تختخواب شو از نوع اتصالات به کاررفته در مبل انتخابی را از فروشنده جویا شوید، متاسفانه برخی از اتصالات مبل های تختخواب شو در بازار مقاوم نمی باشند و پس از مدتی کیفیت خود را از دست داده به صدا در می آیند و یا به راحتی باز و بسته نمی شوند. ضمناً  مبل های تختخواب شو بی کیفیت هنگام باز شدن در قسمت میانی دارای فرورفتگی می باشند).

 مبلمان تختخواب شو محصولی برای خانه های کوچک

اگر شما هم جزء آن دسته افرادی هستید که در منازل و یا سوییت های کوچک زندگی می کنید و یا حتی در حال طی نمودن دوران دانشجویی می باشید یک عدد مبل تختخواب شو می تواند بسیاری از مشکلاتی که به دلیل فضای کوچک با آن دست و پنجه نرم می کنید را حل نماید. اگر علاقه دارید شب ها قبل از خواب مدتی را جلوی تلویزیون سپری کنید و خوابی راحت را بعد از تماشای تلویزیون داشته باشید یکی از بهترین گزینه ها مبل تختخواب شو می باشد.

مبل تختخوابشو مناسب ویلا و باغ

شاید برای شما پیش آمده است که میهمانانی را به ویلا، باغ و... دعوت نمایید و مشکل شما تنها نبود تختخواب کافی برای میهمانان باشد، مبل تختخواب شو میتواند برای داشتن خوابی راحت به میهمانان شما کمک شایانی بکند.

مدلهای مبل تختخوابشو

امروزه مبل تختخواب شو در مدل های متنوع طراحی و تولید می شود که مناسب با هرسبک دکوراسیونی می باشد(مبل تختخواب شو بیشتر در سبک دکوراسیون های مینیمال و دکوراسیون مدرن مورد استقبال قرار می گیرد).از مدل های جدید مبل تختخواب شو می توان به مبل تختخواب شو ۲ طبقه اشاره نمود که امروزه مورد استقبال زیاد از طرف کسانی که فضای کافی در خانه و یا محل کار خود ندارند قرار گرفته است.